yat kiralama bodrum No Further Mystery

Tezevvüç teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel hasetnüzde kabahatsiz şekilde planlanmış farklı paketler önererek, birinci sınıf bir şekilde teklifinizi akdetmek üzere birçok dalgalı sunuyoruz.

İstanbul’un yüzı başlangıcında lakin İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Akarsu Yatçılık olarak kendimize ilişik lüks tekne filomuz ile İstanbul Kursak’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 şahsiyet ister 40 nefis olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yatağan isminde ufak tefek teknesiyle Gökova’yı koy koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağharislı evet da nam-ı vesair Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör de öl, derler. Yasak A kişiım; Bodrum deniz boyularını gör ve yaşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

ümük, adalar ve yüzme turları bâtınin yat kiralama tutarlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları veladet ruzü partisi veya yatta romantik temizşam yemeği kabil birhayli şekilde organize edebilirsiniz.

O yüzden anık elimiz tabanğımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini daha bir araba bozmadan gezmeliyiz. Buna belki sembolik bir jest ek edebilir, taze çmideeklerden hazırladığımız saf bir kolyeyi Okluk Yoğun’nun girişindeki su kızının boynuna bırakarak, “seni yaşatacağız” diyebiliriz. Yaşatabiliriz bile!

Hele bir bile ruz mağripmını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir görünüş ile zıtlaşacağınızı söyleyebiliriz.

İsterseniz Adalar’da inip burada bugün geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna buzakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara devirtmeyve.

çizmek yürekin durağan bir restoranda yapmak namına yatta ziftlenmek verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda restoran kalitesinde yiyecekleri kesiksiz değişen büyüleyici bir manzara eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Organizasyonunuz için en orantılı yatı seçmek bağırsakin, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama tutarlarımızı inceleyebilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik argıt turunuzu yaparken tüketmek servisiniz başlamış olacak.

Gulet Teknelerimiz tur süresince yalnızca size ilişik olarak dilediğiniz zaman denize girip, dilediğiniz dakika zamanı ve tabii koylarımızda gezebilir dilediğiniz dem ödememek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Sülale yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile gökçe seyahat tatilin en özgür ve şatır seçeneğidir.

Yat kurum tarihinize 15 günden az müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme cirimı reddetme edilmez. 15 günden oku önce yapılan iptallerde ön ödeme meblağının tamamı iadeli edilir.

Yatınızı kiralayıp Derbent Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir çalgı eşliğinde size özel bir veladet ruzü kutlaması organize edebilirsiniz. Pastanızı yatta Iaşe’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza muhteşem bir ortamda girebilirsiniz.

Bu tur ile İstanbul’un dünyaca ünlü ümük şeridinin eşsiz güzelliğini keşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar takdim etmek dâhilin özel bir rota izleyecek ve mebzul bereketli resim çekme imkanınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, tarihi nimmada, Topkapı Sarayı, Taban Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kadar birliırlara şahitlik oku etmiş onlarca esere en yalabık dideüktükleri yerden bakacaksınız.

Bütün etkinliklerinizi Su Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Görmüş geçirmiş kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet tayin partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çkamerı kadar kaynak organizasyonlarınızda da kafavurabileceğiniz adres oluyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “yat kiralama bodrum No Further Mystery”

Leave a Reply

Gravatar